novy projekt Projekt
 rodinné domy
 Kostelec nad Labem

  

   

prekryti-sipka.png

 

Projekt rodinné domy Kostelec

  Detail projektu

Zcela novým projektem v obci Kostelec nad Labem navazujeme na již úspěšné realizované projekty výstavby rodinných domů. Bohaté zkušenosti z předchozích projektů jsou zde zužitkovány nejen k lepším technickým standardům, ale i k odolnějšímu designu.

Projekt NATURA Kostelec zahrnuje 49 rodinných domů. K dispozici budou kompletní inženýrské sítě v rozsahu - elektřina, rozvod plynu, vodovod a kanalizace, dále obslužné komunikace, veřejné chodníky, úpravy okolí a veřejné osvětlení.  

Řešení domů jsme v rámci tohoto projektu dopracovali ve spolupráci s již osvědčenou architektonickou kanceláří ADR, s.r.o., která navrhla úspěšný projekt NATURA v Čakovičkách. Výsledkem je  komplexní řešení s nabídkou typů domů, které nejlépe odpovídají danému pozemku a požadavkům na moderní bydlení.

 
Současně nabízený model prodeje vyplynul z dosavadních preferencí klientů společnosti Pmax, s.r.o. Stejně jako tomu bylo i v předchozích projektech, tak i v novém projektu vyjdeme vstříc klientům, kteří v rámci svých požadavků na bydlení budou moci upravovat námi nabízené řešení.

Klienti si mohou vybrat ze čtyř základních variant půdorysu (A,B,E,H) ve dvou zrcadlových variantách, tedy celkem z osmi typů půdorysů. Na tyto typy domu již bylo vydáno stavební povolení. V případě, že si v rámci těchto již osvědčených řešení klient nevybere, dáváme před zahájením výstavby možnost zasahovat i do půdorysu domu. (Tyto zásahy jsou možné, pokud výsledný půdorys neovlivní vnější vzhled domu.)
Dále počítáme s možností zvolit si vlastní finální řešení obkladů a dlažeb, koupelnového vybavení, interiérových dveří, barvy vnitřní strany okeních rámů a dalších prvků, které mohou být vybírány dle vlastního vkusu pro pohodlné trvalé bydlení.

Charakteristika výstavby.

 
Domy jsou na pozemku umístěny s ohledem na maximalizaci soukromí. Všechny domy splňují energetickou náročnost třídy B - velmi úsporná. Zastavěná plocha činí 149 m2, zbývá tak dostatek prostoru pro vybudování okrasné zahrady, dětského hřiště nebo i bazénu. Domy které stavíme, jsou realizovány ve vysokém standardu provedení. Výjimečnost těchto domů pramení nejen jejich provedení, ale také z prostředí, ve kterém se nacházejí.

Domy jsou ideální pro klienty vyhledávající klidné a bezpečné trvalé bydlení v moderním, kvalitním a vkusném domě se snadnou dopravní dostupností.

Kostelec nad Labem je stále se rozvíjející město, které nabízí příjemné prostředí s množstvím zeleně a dobré napojení na Prahu. Zastávka pravidelné linky autobusu č.377 jedoucí na stanici metra Letňany je momentálně vzdálena cca 10 minut chůze.
Aktuálně nabízíme osm variant samostatných moderních rodinných domů na pozemcích od 590 m2. Na základě letitých zkušeností jsme každé dispoziční uspořádání pečlivě navrhli pro maximální pohodlí s důrazem na kvalitu celkového provedení.

Základní dispozice jsou 4+kk s garáží nebo 4+kk a 5+kk bez garáže. Typy domů se liší nejen dispozicí, ale i pláštěm s ohledem na světové strany, aby byl dům vždy maximálně prosvětlen. Výhodou je úložný půdní prostor 32 m2, který je vhodný například na odkládání sezónního vybavení.

Místnosti jsou samostatné, prostorné a dobře řešitelné nábytkem, samozřejmostí je dostatek úložných prostor a technická místnost. Bezprostřední kontakt se zahradou a přístup na terasu umožňují široká prosklená francouzská okna.. Klientské změny jsou umožněny tak, aby vhodně dotvářely rodinný dům s ohledem k jeho využití konkrétním majitelem. Domy jsou zděné a při výstavbě se používají osvědčené kvalitní materiály předních výrobců.
 
 

 

 

Lokalita a okolí

Kostelec nad Labem je klidné město ležící v okrese Mělník, 7 km severozápadně od Brandýsa nad Labem a 12 km od Prahy.

Historické jádro města je od roku 2003 městskou památkovou zónou. Historické centrum obtéká ze severu Labe a z jihu, západu a východu Mlýnský potok. Žijí zde zhruba 4 tisíce obyvatel. Jedná se o bezpečnou lokalitu vhodnou k trvalému bydlení.

Dopravní spojení

Území je velmi dobře napojeno na Prahu (zaměstnání, nákupní střediska) a místní spádová střediska - Neratovice, Mělník, Líbeznice (občanská vybavenost, zdravotnictví, školství). K dispozici je autobusová i vlaková doprava.
  • Automobilem - Například na Metro C Letňany, které je vzdálené jen 12 km se automobilem lze dostat za 15 až 20 minut dle zvolené cesty. Odkaz na mapu je ZDE..
  • Autobusová doprava - Ve městě jsou zastávky do těchto cílů: Praha (dopravce ČSAD střední Čechy), Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Mělník, Neratovice, Všetaty. Autobusy jezdí ve 20 minutových intervalech.
  • Železniční doprava - Ve stanici Kostelec nad Labem jezdí v pracovních dnech 14 osobních vlaků, o víkendech 9 osobních vlaků (linka S23)

 

Občanská vybavenost

Ve městě je k dispozici kompletní občanská vybavenost. Přímo v centru Kostelce je základní škola s družinou, školka, lékaři, obchody, pošta, restaurace. Dále pak v Brandýse n L., který je vzdálený 7km, je nemocnice i kino.

Blízké okolí

Na východní straně obce jsou navrženy plochy pro sport a hromadnou rekreaci, nové fotbalové a dětské hřiště.

Na západní straně obce v návaznosti na vodní tok jsou navrženy plochy pro veřejnou zeleň s rekreační a oddychovou funkcí. U řeky se nabízí možnost rybolovu, procházek v okolních lesích a koupání v nedalekých Probošťských jezerech.


Celková situace


 

  Financování pro naše klienty

Díky úzké spolupráci s pěti největšími bankovními ústavy jsou schopni nabídnout všem klientům ty nejvýhodnější úrokové sazby. V rámci předjednaných benefitů navíc klienti bance nehradí některé standardně účtované poplatky. Aktivně a dlouhodobě spolupracujeme zejména s Hypocentrem od Modré pyramidy, Českou spořitelnou a.s., také s Komerční a Hypoteční bankou.

Smlouvy uzavřené mezi naší společností a klientem jsou samozřejmě přizpůsobené a prověřené pro snadné financování se všemi bankovními domy v ČR.

​Ve spolupráci s naším osvědčeným hypotečním makléřem vám nabízíme službu zajištění nejvýhodnější hypotéky odpovídající vašim možnostem a potřebám. Ušetříte tak svůj čas a získáte velmi výhodné podmínky pro financování Vašeho domova. 

Pro více informací, nebo osobní schůzku ohledně financování kontaktujte:                  Renata Březinová
                                                         generální reprezentant                                                                        606 874 167
                                                      renata.brezinova@mpss.cz
  Například top balíček:        (aktualizace k 03/2019)

Zdarma zpracování ocenění pro obchody s tříletou a delší fixací.
Zdarma návrh na vklad zástavního práva pro obchody s tříletou a delší fixací.
Zdarma zpracování HÚ pro obchody s tříletou a delší fixací.
Zdarma zpracování Dodatku – změna smluvních podmínek
z podnětu developera do vyčerpání hypotečního úvěru
pro obchody s tříletou a delší fixací ( prodloužení termínu
dočerpání,..)

ÚS pro hypoteční úvěr do LTV nebo LTC 90% sazba 2,89%
pro HÚ s fixací 3 až 15 let bez vlivu ŽP , sazba 2,79% pro LTC
nebo LTV do 90% a zároveň výše HÚ 4 mil Kč a více NEBO
měsíční příjem žadatele/ů nad 80 000 Kč , výše domicilace
bude vždy podmínkou pro uplatnění benefitů, o její výši
rozhoduje schvalovatel obchodu

Upozornění - v případě schválených benefitů určených
pouze pro primární produkci a prodejce v podobě 3. strany
developera není možné slibovat jiným třetím stranám
stejné nebo lepší podmínky.
   
                        


 

Postup koupě

ikona
 
1. Výběr a prohlídka
Zaujala Vás nabídka konkrétního domu? Chcete získat více informací? O svém zájmu o vybraný dům z naší nabídky nás prosím informujte telefonicky, emailem nebo osobní návštěvou naší kanceláře, kde se vám rádi budeme věnovat.
 
4. Smlouva o dílo (dále jen SoD)
Dle této smlouvy a vám budeme stavět dům který jste si vybrali. Tato smlouva stanovuje  podmínky a náležitostí výstavby a vybavení domu, platební podmínky, tedy uvolňování prostředků dle jednotlivých dle jednotlivých etap výstavby. Smlouva se uzavírá se společností PMAX, s.r.o.


 
 
2. Rezervační smlouva (dále jen RS)
Jestliže se rozhodnete pro koupi konkrétního domu, uzavřeme s Vámi Rezervační smlouvu. Rezervační poplatek je ve výši 115.000,- Kč včetně DPH je zasílán na účet společnosti Pmax, s.r.o. a to ve sjednané lhůtě. Poplatek je započítáván do kupní ceny. Rezervace vám slouží k získání času pro vyřízení financování.
 
5. Návrh platebních podmínek pro výstavbu RD
a) 10% při předání PD a převzetí staveniště,
b) 10% při dokončení základové desky domu,
c) 25% při dokončení všech nosných konstrukcí,
d) 25% při dokončení hrubé stavby vč. střešního pláště,
e) 25% při dokončení vnitřních rozvodů, omítek, osazení oken,
f)   5% při předání dokončené stavby.
3. Kupní smlouva (KS)
Dalším krokem je kupní smlouva na koupi pozemku. Touto smlouvou se stanete vlastníky konkrétního pozemku(ů) na kterém bude prováděna výstavba domu. Tato smlouva se podepisuje obvykle společně se smlouvou o dílo na výstavbu domu. Jakmile na Vás budou převedena práva k pozemku, můžeme začít s výstavbou domu.
     
Typ domu
č. Domu
Dispozice
Plocha
Pozemek
Parcelní číslo
Cena vč.DPH
Prodej
Typ A
4+kk+G
147,5 m2
Na prodej
Typ B
5+kk
149,3 m2
Na prodej
Typ E
5+kk
147,9 m2
946/217 m2
5 806 400 Kč
Na prodej
Typ H
4+kk
147,5 m2
Na prodej
Ve vystavbě


Ceník domů
uvedená cena je za dům s pozemkem vč DPH .

Typ B
č. 1
5+kk
149,3 m2
772 m2
946/168
6 284 400 Kč
Na prodej
Typ E
č. 2
5+kk
147,9 m2
778 m2
946/218
6 230 600 Kč
Na prodej
Typ H
č. 3
4+kk
147,5 m2
732 m2
946/217
6 106 400 Kč
Na prodej
Typ B
č. 4
5+kk
149,3 m2
905 m2
946/166
Prodáno
Typ E
č. 5
5+kk
147,9 m2
729 m2
946/165
6 098 300 Kč
Na prodej
Typ A
č. 6
4+kk
147,5 m2
650 m2
946/164
Prodáno
Typ A
č. 7
4+kk
147,5 m2
691 m2
946/157
6 015 700 Kč
Na prodej
Typ H
č. 8
4+kk
147,5 m2
850 m2
946/147, 946/148
6 425 000 Kč
Na prodej
Typ E
č. 9
5+kk
147,9 m2
660 m2
946/149, 946/150
5 912 000 Kč
Na prodej
Typ B
č. 10
5+kk
149,3 m2
839 m2
946/151, 946/152
6 465 300 Kč
Na prodej
Typ B
č. 11
5+kk
149,3 m2
928 m2
946/153, 946/154
6 705 600 Kč
Na prodej
Typ A
č. 12
4+kk
147,5 m2
757 m2
946/155, 946/156
6 193 900 Kč
Na prodej
Typ A
č. 13
4+kk
147,5 m2
636 m2
946/158, 946/159
5 867 200 Kč
Na prodej
Typ B
č. 14
5+kk
149,3 m2
834 m2
946/162, 946/163
6 576 900 Kč
Na prodej
Typ B
č. 15
5+kk
149,3 m2
894 m2
946/143, 946/144
Prodáno
Typ A
č. 16
4+kk
147,5 m2
835 m2
946/141, 946/142
6 529 750 Kč
Na prodej
Typ A
č. 17
4+kk
147,5 m2
731 m2
946/139, 946/140
6 233 350 Kč
Na prodej
Typ E
č. 18
5+kk
147,9 m2
647 m2
946/137, 946/138
5 973 950 Kč
Na prodej
Typ A
č. 19
4+kk
147,5 m2
634 m2
946/135, 946/136
Prodáno
Typ E
č. 20
5+kk
147,9 m2
632 m2
946/133, 946/134
5 931 200 Kč
Na prodej
Typ A
č. 21
4+kk
147,5 m2
632 m2
946/131, 946/132
Prodáno
Typ E
č. 22
5+kk
147,9 m2
633 m2
946/129, 946/130
5 934 050 Kč
Na prodej
Typ A
č. 23
4+kk
147,5 m2
634 m2
946/127, 946/128
5 956 900 Kč
Na prodej
Typ E
č. 24
5+kk
147,9 m2
622 m2
946/125, 946/126
Prodáno
Typ B
č. 25
5+kk
149,3 m2
673 m2
946/123, 946/124
6 118 050 Kč
Na prodej
Typ A
č. 26
4+kk
147,5 m2
672 m2
946/100, 946/101
6 065 200 Kč
Na prodej
Typ A
č. 27
4+kk
147,5 m2
589 m2
946/102, 946/103
5 828 650 Kč
Na prodej
Typ E
č. 28
5+kk
147,9 m2
601 m2
946/104, 946/105
Prodáno
Typ A
č. 29
4+kk
147,5 m2
606 m2
946/106, 946/107
Prodáno
Typ E
č. 30
5+KK
147,9 m2
617 m2
946/108, 946/109
Prodáno
Typ A
č. 31
4+kk
147,5 m2
631 m2
946/110, 946/111
Prodáno
Typ E
č. 32
5+kk
147,9 m2
648 m2
946/112, 946/113
Prodáno
Typ A
č. 33
4+kk
147,5 m2
646 m2
946/114, 946/115
5 991 100 Kč
Na prodej
Typ E
č. 34
5+kk
147,9 m2
744 m2
946/116, 946/117
6 250 400 Kč
Na prodej
Typ A
č. 35
4+kk
147,5 m2
870 m2
946/118, 946/119
6 629 500 Kč
Na prodej
Typ B
č. 36
5+kk
149,3 m2
922 m2
946/120, 946/121
Prodáno
Typ E
č. 37
5+kk
147,9 m2
1553 m2
946/179
8 298 100 Kč
Rezervováno
Typ E
č. 38
5+kk
147,9 m2
1069 m2
946/174
7 183 550 Kč
Rezervováno
Typ A
č. 39
4+kk
147,5 m2
904 m2
946/170
Prodáno
Typ B
č. 40
5+kk
149,3 m2
690 m2
946/175, 946/220
Prodáno
Typ A
č. 41
4+kk
147,5 m2
653 m2
946/209, 946/221
Prodáno
Typ B
č. 42
5+kk
149,3 m2
646 m2
946/210, 946/222
Prodáno
Typ A
č. 43
4+kk
147,5 m2
656 m2
946/211, 946/223
Prodáno
Typ B
č. 44
5+kk
149,3 m2
660 m2
946/212, 946/224
6 080 000 Kč
Na prodej
Typ A
č. 45
4+kk
147,5 m2
677 m2
946/213, 946/225
Prodáno
Typ B
č. 46
5+kk
149,3 m2
882 m2
946/228
Prodáno
Typ B
č. 47
5+kk
149,3 m2
1307 m2
946/229
8 021 000 Kč
Na prodej
Typ B
č. 48
5+kk
149,3 m2
1314 m2
946/230
8 042 000 Kč
Na prodej
Typ B
č. 49
5+kk
149,3 m2
1369 m2
946/231
8 187 000 Kč
Na prodej