"Kvalitní bydlení,
                   kvalitní život"

prekryti-sipka.png

 

Naše výhody

Financování

Díky úzké spolupráci s pěti největšími bankovními ústavy jsou schopni nabídnout všem klientům ty nejvýhodnější úrokové sazby. V rámci předjednaných benefitů navíc klienti bance nehradí některé standardně účtované poplatky. Aktivně a dlouhodobě spolupracujeme zejména s Hypocentrem od modré pyramidy, Českou spořitelnou a.s., také s Komerční a Hypoteční bankou.

Smlouvy uzavřené mezi naší společností a klientem jsou samozřejmě přizpůsobené a prověřené pro snadné financování se všemi bankovními domy v ČR.

​Ve spolupráci s naším osvědčeným hypotečním makléřem vám nabízíme službu zajištění nejvýhodnější hypotéky odpovídající vašim možnostem a potřebám. Ušetříte tak svůj čas a získáte velmi výhodné podmínky pro financování Vašeho domova. 

Pro více informací, nebo osobní schůzku ohledně financování kontaktujte:                  Renata Březinová
                                    generální reprezentant
                                             606 874 167
                                 renata.brezinova@mpss.cz
Například top balíček:

Zdarma zpracování ocenění pro obchody s 3-letou a delší fixací.

Zdarma návrh na vklad zástavního práva pro obchody s 3-letou a delší fixací.

Zdarma zpracování HÚ pro obchody s 3-letou a delší fixací.

ÚS pro hypoteční úvěr do LTV 90% sazba 1,79% pro HÚ s fixací 3,4,5,6 a 7 let bez vlivu ŽP, úrokového bonusu a výše domicilace nad LTV 90% sazba 2,79 % pro HÚ s fixací 3,4,5,6 a 7 let bez vlivu ŽP, úrokového bonusu a výše domicilace bude vždy podmínkou pro uplatnění benefitů, o její výši rozhoduje schvalovatel obchodu

Upozornění - v případě schválených benefitů určených pouze pro primární produkci a prodejce v podobě 3. strany developera není možné slibovat jiným třetím stranám stejné nebo lepší podmínky.