"Kvalitní bydlení,
                   kvalitní život"

prekryti-sipka.png

 

Naše výhody

Respekt ke klientovi

„Za cenu developerského projektu individuální řešení.“ Co se vlastně pod touto větou skrývá? Cena domu stavěného v rámci developerského projektu bude (u seriózního developera) vždy nižší, než bude cena domu zadaného jako individuální projekt stavební firmě.

Je to pochopitelné – řada fixních nákladů a úkonů spojených se stavbou jednoho domu se rozdělí na domů více. Cenová efektivita dodavatelů je lepší na větší zakázku. Nákup materiálu je levnější o velkoodběratelské slevy. Co někdy bývá kompromisem je to, že domy nabízené v rámci developerských projektů se omezují pouze na několik dispozičních řešení a případné změny developer odmítá, nebo si je nechá hodně zaplatit.
Společnost Pmax se ve svých projektech snaží eliminovat tuto „developerskou nevýhodu“ a dává svým klientům možnost utvářet si půdorys jejich nového domu a to bez navyšujících poplatků za změnu řešení.

Protože se ale snažíme o harmonii v celkovém vyznění lokality i tyto změny by měly mít vzhledem k vnějšímu vzhledu domu nějaký rámec. Ten je s respektem k individuálním potřebám budoucího uživatele a s respektem ke klientovi samotnému v průběhu přípravy výstavby připraven našimi architekty během dialogu s klientem.